| Battery is Removable: | No |
|---|---|
| Capacity: | 10000mAh |
| Carrying Way: | Universal Split |


| Product Model: | W3 |
| Usage: | Wireless charging and Fingertip gyro |
| Power supply interface: | TYPE-C*2 |
| Output interface: | TYPE-C/USB |
| Input(USB-C1/USB-C2): | 5V-2A/9V-2A/12V-1.5A |
| Output(USB-C1): | 5V-3A/9V-2.22A/12V-1.66A |
| Output(USB-A): | 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A/5V-4.5A |
| Output(Wireless): | 5W,10W,15W |
| Battery type: | polymer lithium ion battery |
| Dimension: | 105*64*14mm |
| Battery capacity: | 10000mAh |
| Socket Standard | universal |
| Protection | Short Circuit Protection, Overcurrent protection, Overpressure protection, No-load protection |
| Function | Quick Charge Support, Wireless Charging, Magnetic,Digital display |
| Type | Ultra Slim, Waterproof, Fast Charging, High Capacity, Wireless Charger, for outdoor, Portable power station,Digital display |
| Color | Black |
| Packaging standard configuration | mobile power supply *1 manual* 1 |
| customization | Logo/ pattern customization process Customized packaging Graphic customization |




1.export market:North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, Eastern Asia, Western Europe
2.date of delivery:within 15 workdays
3.mode of payment:T/T, Western Union, Small-amount payment, Money Gram
https://szmiyan.en.made-in-china.com/