|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Aromatherapy: | No |
| Style: | Portable |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Keyword | Car Air Fragrance |
| Weight | 0.5g |
| Net weight | 26.5g |
| Material | ABS/PVC |
| Product size | 50*65*75mm |
| Aromatherapy ingredient |
Dihydrojasmonate methanol; Amaterone; Dipropylene glycol; Dimethyl ether |
| Air outlet |
Horizontal type/vertical type/ oblique type most of the air outlet. |
| Feature |
Magnetic action figure, one second disassembly; |
| Attention |
Products may melt at high temperatures, please pay attention to the use of the environment in summer. |
yellow,pink




