| Style: | In-ear |
|---|---|
| Usage: | Mobile Phone |
| Bluetooth Version: | 5.0 |
1.This earbud has active noise reduction, environmental noise reduction, touch adjustment, with a large capacity charging compartment and other features.
2.Suitable for sports, driving, leisure and other scenarios.
| Wireless version: | V5.0 |
| Whether to pop up | NO |
| Whether to reduce noise | YES |
| Waterproof rating | IPX6 |
| Transmission distance | 10m |
| Headphone battery capacity | 3.7V/50mAh |
| Charging box battery capacity | 3.7V/350mAh |
| Music time | 3 to 5 hours |
| Charging time | About 1 hours |
| Standby time | 10 ~ 15 days |
| Talk time | About 5 hours |
| Support agreement | HSP / HFP /A2DP/AVRCP |
| Earbuds button control | Touch control |
| Digital display | Hold out |
| Charging port | Type-C |
| Color | Black |
| noise reduction | Active Noise Cancellation (ANC) Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| customization | Logo/ pattern customization process Customized packaging Graphic customization |
Package List
2*earphones
1 * charge case
1* USB charging cable
1 * user manua






1.export market:North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, Eastern Asia, Western Europe
2.date of delivery:within 15 workdays
3.mode of payment:T/T, Western Union, Small-amount payment, Money Gram
https://szmiyan.en.made-in-china.com/