|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Customized: | Customized |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Feature |
Vacuum plating of automatic; High-grade glass panel; Infared sensing region; Vacuum plated foot tray; Magnetic tip contact point; Built-in battery,no wiring avaliable |
| Compatible brand | Mobile phone universal |
| Material | PC+ABS vacuum plating |
| Input current/voltage | 5V/2A,9V/1.67A |
| Magnetic head output power | DC5V/2A |
| Wireless charging output power | 12W,10W,7.5W,5W automatic identification |
| Charger power | 110K-205khz |
| Charger distance | 0-8mm |
| Installation position | Air outlet or arbitary smooth surface |
| Support specifications |
Camply with THE QI wireless protocol charging (Devices that do not support wireless charging are connected to the magnetic head for ues) |
Company Name:
Shenzhen Miyan Network Technology Co., Ltd
Province/city/county:
Guangdong , Shenzhen, Futian
location:
N/a, Shenzhen, Guangdong, China