Ai Translation Q16PRO Smart Screen Open-Back Wireless Earphones Ows Over-Ear Non-Insertion-Ear Sports Headphones
Product Specifications
Select Now
Color
black
white
|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
Product Details
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | In-ear |
| Usage: | Mobile Phone |
Shipping
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
Payment Guarantee
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Secured Trading Service
Diamond Member Since 2024
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Find Similar Products
Basic Info.
- Model NO.
- Q16 PRO
- Soundtrack
- Dual Track
- Function
- Bluetooth
- Characteristics
- Support Music
- Color
- Black
- Waterproof Standard
- Ipx-4
- Material
- Plastic
- Product Name
- Ai Translation Eadphones
- Keyword
- Stereo Earbuds
- Logo
- Logo Customize
- Bluetooth Standard
- Bluetooth V5.4
- Colors
- White/Black
- Transport Package
- 25*15*15cm
- Specification
- 11*10.5*4.5cm
- Trademark
- NO
- Origin
- Guangdong
- HS Code
- 8517629400
Packaging & Delivery
- Package Size
- 25.00cm * 15.00cm * 13.00cm
- Package Gross Weight
- 2.000kg
- Lead Time
-
10 days (1 - 1000 Pieces)
To be negotiated ( > 1000 Pieces)
Product Description
1.This earbud has active noise reduction, environmental noise reduction, touch adjustment, smart touch screen and other features.
2.Suitable for sports, driving, leisure and other scenarios.
Products Name:AI Translation Q16pro Smart Screen Open-Back Wireless Earphones OWS Over-Ear Non-Insertion-Ear Sports Headphones
| Wireless version: | V5.4 |
| Whether to pop up | NO |
| Whether to reduce noise | YES |
| Waterproof rating | IPX4 |
| Transmission distance | 10m |
| Charging box battery capacity | 500mAh |
| Headset battery capacity | 40mAh |
| Charging time | About 1.5 hours |
| Standby time | About 180 hours |
| Play time | About 10 hours |
| Earbuds button control | Touch control |
| Digital display | support |
| Charging port | Type-C |
| Color | White/Black |
| noise reduction | Active Noise Cancellation (ANC) Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| customization | Logo/ pattern customization process Customized packaging Graphic customization |
Package List
2*earphones
1* USB charging cable
1 * user manua









1.export market:North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, Eastern Asia, Western Europe
2.date of delivery:within 15 workdays3.mode of payment:T/T, Western Union, Small-amount payment, Money Gram
https://szmiyan.en.made-in-china.com/
Send your message to this supplier
People who viewed this also viewed
Product Groups
More
Find Similar Products By Category
- Supplier Homepage
- Products
- TWS Earbuds
- Touch LCD Screen
- Ai Translation Q16PRO Smart Screen Open-Back Wireless Earphones Ows Over-Ear Non-Insertion-Ear Sports Headphones
Related Categories
Hot Searches
- China Wireless Factories
- Wireless Phone Factories
- Wireless Telephone Factories
- Touch Screen Computer Factories
- Wireless Headphones Earphones
- Wireless Headset Headphone Earphone
- Computer Wireless Headphone Headset
- Computer Stereo Wireless Headphone
- Stereo Headphone Wireless Headset
- Ai Translation Eadphones Bulkbuy
More