|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Color: | Black |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
product name:Portable L20 360 Rotating Tripod Removable Magnetic Stand With Wreless Remote Control Magnetic Selfie Stick
| Material | ABS+ aluminium alloy |
| Folded length | 210mm |
| Extended length | 1045mm |
| Size | 210*58*54mm |
| Product weigh | 186g |
| Battery | CR1632(replaceable) |




