|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Color: | Black |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
product name:Multifunctional Portable 360 Rotating Balance Steady Shooting Live Bluetooth Tripod Selfie Stick
| Material | ABS+ aluminium alloy |
| Mount Holder | 65-100mm |
| Folding length | 336mm |
| Total length | 1560mm |
| Size | 336*42*56mm |
| Product weight | 337g |
| Battery | CR1632(replaceable) |




