|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Type | Hand held parameter |
| Version | Cordless |
| Product introduction |
Dust collection bin; Hypa filter element; Pilot light; Charging port and indicator light(back); Power switch; Extended nozzle; Brush nozzle |
| Charging port | Type-C |
| Rated voltage | 60 W |
| Power | 120 W |
| Input | 5V-1.2A |
| Suction method |
Extended suction nozzle ; Brush suction nozzle |
| Feature |
Dual purpose vehicle and home; Strong suction; Multi-function suction head icon; |
| Usage method |
There's only one gear. Press and hold for 2 seconds to power on. |
| Attention |
Fully charge with 2A plug before first use. Dry washable filter completely before reuse. This product has no waterproof function,please do not wash with water |





Company Name:
Shenzhen Miyan Network Technology Co., Ltd
Province/city/county:
Guangdong , Shenzhen, Futian
location:
N/a, Shenzhen, Guangdong, China
Ownership type:
Limited Company
Main product:
Smart Watches, Charger, Cables, Tablet PC, Earbuds, Power Bank, Headphones, Vehicle Accessories, Speaker, Fragrance Diffuser
Company description:We are a professional supplier of R&D and production of mobile phones and peripheral products, TWS Earbuds, phones Accessories, Vehicle Accessories, Charger&Cables, with ten years of product development experience. With quick response capability and detailed after-sales service. Strive to meet the various needs of our customers
Date of establishment: 2020-07-06
Number of employees: Six