|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Bluetooth Speaker |
| Amplification Type: | Active |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Product name:Hot Selling Simple Cute Family Portable Mini Outdoor Bluetooth Speaker
|
Wireless transmission range |
10M |
| Audio to noise ratio | ≥90db |
| Battery capacity | About 1200mAh |
| Built-in voltage | 3.7v |
| Normal playtime | 3H |
| Horn power | 42/5W*1 |
| Frequencyresponse | 120Hz-20KHZ |
| Single weight | Approx. 332g (single) |
| Charging voltage | 5V/500mA |
| Charging time | About 4H |




