2025 New Ym-Jp Wireless Keyboard Rechargeable Portable Mini Wireless Gaming Keyboard with Touchpad Mouse PC Tablet Custom Logo
|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Backlighting: | No Backlight |
| Compatibility: | Universal |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Find Similar Products
Basic Info.
- Model NO.
- YM-JP
- Design
- Ergonomic
- Key Type
- Mechanical
- Power Source
- USB-C Charging
- Product Name
- Mini Wireless Keyboard
- Keywords
- Wireless Keyboards
- Color
- Black/White/Pink/Green/Yellow
- Function
- Replace Laptop Keyboard
- Logo
- Accept Customized Logo
- Material
- ABS
- Transport Package
- 35*30*25cm
- Specification
- 26*19*1.5cm
- Trademark
- NO
- Origin
- China
- HS Code
- 8471606000
Packaging & Delivery
- Package Size
- 30.00cm * 22.00cm * 15.00cm
- Package Gross Weight
- 4.000kg
- Lead Time
-
10 days (1 - 1000 Pieces)
To be negotiated ( > 1000 Pieces)
Product Description
1. This keyboard is small and portable, mute keys, wireless connection, link three systems can be switched at any time.
2. A variety of colors and backlighting effects can be selected. The buttons are also specially designed, small and cute.
3. This keyboard is suitable for office, games, etc., the size is easy to carry out. It can be connected to mobile phones, computers and tablets.
Products Name:2025 New YM-JP Wireless Keyboard Rechargeable Portable Mini Wireless Gaming Keyboard With Touchpad Mouse PC Tablet Custom Logo
| Model: | YM-JP |
| Working Distance: | 10 meters |
| Bulebooth version: | v3.0 |
| Charing Time: | About 2-3 hours |
| Working time: | About 150 hours |
| Standby time: | About 60 days |
| Keyboard expand size: | 240*170*6mm |
| Keyboard battery capacity: | 150mAh |
| Weight: | 239g |
| Charging port: | Type-C |
| Color | Black/White/Pink/Green/Yellow |
| Packaging standard configuration |
Wireless keyboard*1 Charging cable*1 |
| customization | Logo/ pattern customization process Customized packaging Graphic customization |





1.export market:North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, Eastern Asia, Western Europe
2.date of delivery:within 15 workdays
3.mode of payment:T/T, Western Union, Small-amount payment, Money Gram
https://szmiyan.en.made-in-china.com/
Send your message to this supplier
People who viewed this also viewed
Product Groups
Find Similar Products By Category
- Supplier Homepage
- Products
- PC Accessories
- Keyboard
- 2025 New Ym-Jp Wireless Keyboard Rechargeable Portable Mini Wireless Gaming Keyboard with Touchpad Mouse PC Tablet Custom Logo