|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Color: | Black |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
product name:Simple desihn C10 Tripod 1.83m Portable Photography Combo for iOS & Android Devices Hidden Selfie Stick
| Selfie stick model | TOKQIG08 |
| texture | ABS+ Aluminum alloy |
| Chuck distance | 59-80mm |
| Storage length | 365mm |
| total length | 1830mm |
| size | 365*44*40mm |
| product weight | 380g |
| battery | CR2032 |




