|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Plastic |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Product name:New Gaming Computer speaker with Bluetooths and Full screen RGB lighting/USB Soundbar speaker
| Output power | 3w |
| Frequency response | 30Hz-15KHz |
| Supply voltage and current | 5VDC 1.0A |
| Channel | 2.0 |
| Product size | 325*70*68mm |
| Separation degree | ≥35dB |
| Signal to noise ratio | ≥65dB |
| Gross weight | .065kg |
| Material | Plastic |
| Packaging content | speaker *1 manual *1 audio cable *1 charging cable *1 |



